Sposoby dostawy i koszty

Więcej o naszych przesyłkach

Jak złożyć zamówienie?


Zapraszamy do zapoznania się ze sposobami składania zamówień.
1. Za pomocą wiadomości e-mail

na adres kontakt@dominal.pl, podając: nazwę produktu, ilość, cenę, adres dostawy, nazwisko, imię, firma, ulica, numer domu i mieszkania, miasto, kod pocztowy, telefon.

2. Za pomocą rozmowy telefonicznej

na numer telefony podany w zakładce kontakt, podając: nazwę produktu, ilość, cenę, adres dostawy, nazwisko, imię, firma, ulica, numer domu i mieszkania, miasto, kod pocztowy, telefon.

3. Za pomocą formularza w zakładce "asortyment".
Kiedy otrzymam złożone zamówienie?


Kładziemy bardzo duży nacisk na zminimalizowanie czasu oczekiwania na zamówione produkty.
Ogromnym atutem Dominal.pl jest własny magazyn z produktami. Posiadamy również w swojej ofercie produkty na specjalne zamówienie.
Jeśli chcesz sprawdzić stan realizacji swojego zamówienia, zadzwoń.
Odpowiemy na każde pytanie. Na czas oczekiwania składa się: • czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu Dominal.pl • czas dostarczenia przesyłki przez kuriera . czyli czas oczekiwania = czas realizacji + czas dostarczenia paczki • Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin. Posiadamy również produkty sprowadzane na Wasze specjalne zamówienie. • Zamówienia realizujemy natychmiast po potwierdzeniu stanów magazynowych. Uwaga! Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy (soboty, niedziele i święta) lub w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy, wówczas realizacja zamówienia przypada na następny dzień roboczy. • Czas dostarczenia paczki przez kuriera - (tylko na terenie Polski) wynosi od 24 do 48 godzin w dni robocze (w soboty paczki NIE są doręczane). Doręczanie paczek odbywa się w godzinach 8:00-16:00. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych. Osobom pracującym zalecamy podawanie adresu DOSTAWY do firmy.
Czy mam pewność, że paczka przyjdzie w dobrym stanie?


Transport to jeden z etapów realizacji zamówienia w Dominal.pl Mając świadomość, jak długą drogę muszą przebyć nasze paczki, dokładamy wszelkiej staranności, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniami w czasie transportu. Do pakowania używamy kartonów o właściwej grubości i wytrzymałości.